Видеонаблюдение

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

СИСТЕМИ ВІДЕОНАГЛЯДУ
«Ніколи не став свою безпеку в
залежність від благородства іншої людини.»

Для чого потрібна система відеоспостереження?

Все частіше камери спостереження встановлюють у квартирах, приватних будинках, на дачі, невеликих офісах. Їх широке застосування в торгових центрах, промислових підприємствах, банківських установах, а також інших об’єктах вже незаперечний факт. Відеоспостереження — це, часом, єдиний свідок подій, що відбуваються, саме тому так важливо мати таку систему у себе в розпорядженні. Якщо ще пару років назад камери спостереження несли в основному охоронну, а часом, і превентивну функцію, то зараз батьки можуть використовувати їх навіть для спостереження за своїми дітьми, домашніми улюбленцями. Витік газу або пожежу, вони зупинити не зможуть, але своєчасне виявлення загоряння може врятувати Ваше майно. Правда для цього все ж краще встановлювати систему охоронної та пожежної сигналізації.

Як вибрати систему відеоспостереження?

Слід дуже серйозно ставитися до вибору системи відеоспостереження, необхідно врахувати низку параметрів і для кожної ділянки зйомки підібрати кращі камери для виконання конкретних завдань. Не існує універсальних камер, тому в кожному окремому випадку потрібно отримати відповідь на найголовніше питання — для чого камера встановлюється на кожній конкретній ділянці? Далі, зрозуміти в яких умовах буде проводитися зйомка і з якими труднощами стикатиметься обладнання, як будуть підключатися камери враховуючи, можливості кожної ділянки. Продумавши все це можна вибрати камеру, яка буде вирішувати конкретні завдання.

На чому можна заощадити при виборі системи відеоспостереження?

Підбір системи відеоспостереження для будинку не таке вже й просте запитання. Одвічне питання — ціна / якість, що важливіше? Зазвичай відповідь десь посередині, але зверніть увагу, що для роздрібного покупця це буде коштувати одну ціну, для оптового — зовсім іншу. Як цим скористатися? Дуже просто, оптовиками якраз і є компанії, які займаються встановленням таких систем. І що ж у підсумку? А в підсумку можна, заощадивши гроші на обладнанні, витратити їх на професійне встановлення і налаштавуння системи відеоспостереження.

Розробку технічного завдання вибору і встановлення камер відеоспостереження, і підключення їх в єдину систему безпеки краще відразу замовляти у фахівців.

Відеоспостереження

Доступ звідусіль!

потрібен тільки інтернет

Мобільне клієнтське програмне забезпечення може бути використане для віддаленого моніторингу живого відео зі вбудованих DVR, NVR, мережевої камери, швидкісного куполу мережі, відтворювати файли записів, зберігати і управляти зображеннями і відеороликами, управляти вихідним сигналом тривоги і реалізовувати управління PTZ.
За допомогою цього програмного забезпечення, встановленого на вашому телефоні, ви можете увійти в інтерфейсний пристрій через Wi-Fi або 3G

Видеонаблюдение

Ми встановлюємо відеоспостереження з 2006 року!

Зовнішні та внутрішні
системи відеонагляду